Ceny mieszkań: UL. MAŁOPANEWSKA 4 Wrocław

Wrocław · Gądów - Popowice Płd. · ul. Małopanewska

11 427 zł / m²

Analiza cen – sprawdź, ile kosztuje mieszkanie w Wrocław UL. MAŁOPANEWSKA 4

Mieszkania w tym budynku są droższe o 0.01% od szacowanej ceny za m² na UL. MAŁOPANEWSKA, która wynosi 11 426 zł. Mieszkania w tym budynku są droższe o 7.03% od szacowanej ceny za m² dla osiedla Gądów - Popowice Płd., która wynosi 10 676 zł. Mieszkania na tej ulicy są tańsze o 0.86% od szacowanej ceny za m² we Wrocławiu, która wynosi 11 526 zł.

Porównanie cen nieruchomości

Kwartalne mediany ceny sprzedaży mieszkań dla UL. MAŁOPANEWSKA 4, Gądów - Popowice Płd., Wrocław:

Mieszkania w tym budynku

Przykładowe wyceny mieszkań pod adresem UL. MAŁOPANEWSKA 4, w oparciu o aktualne ceny ofertowe.

2-pokojowe mieszkanie, UL. MAŁOPANEWSKA 4

02.05.2026 · Gotowe do wprowadzenia

647 010 zł15 405 zł / m²
42 metrów
2 pokoje
parter

Szczegóły budynku

Budynek
pod adresem UL. MAŁOPANEWSKA 4 znajduje się w obrębie osiedla Gądów - Popowice Płd.,

w odległości 3.49km od centrum miasta (w linii prostej).

Skorzystaj z naszego narzędzia, aby otrzymać wycenę online

Wyceń swoje mieszkanie

Chcesz sprzedać mieszkanie we Wrocławiu pod adresem UL. MAŁOPANEWSKA 4?

Zgłoś swoje mieszkanie do SonarHome i otrzymaj bezpłatnie szczegółowy raport cenowy.
Szczegółowa analiza cenowa do każdego zgłoszenia.