Ceny mieszkań: UL. STALOWOWOLSKA 8 Wrocław
11 153 zł / m²
Liczba pięter w budynku 4
Analiza cen – sprawdź, ile kosztuje mieszkanie w Wrocław UL. STALOWOWOLSKA 8
Mieszkania w tym budynku są tańsze o 0.0% od szacowanej ceny za m² na UL. STALOWOWOLSKA, która wynosi 11 153 zł. Mieszkania w tym budynku są droższe o 2.29% od szacowanej ceny za m² dla osiedla Gajowice, która wynosi 10 903 zł. Mieszkania na tej ulicy są tańsze o 3.24% od szacowanej ceny za m² we Wrocławiu, która wynosi 11 526 zł.
Porównanie cen nieruchomości
Kwartalne mediany ceny sprzedaży mieszkań dla UL. STALOWOWOLSKA 8, Gajowice, Wrocław:
Mieszkania w tym budynku
Przykładowe wyceny mieszkań pod adresem UL. STALOWOWOLSKA 8, w oparciu o aktualne ceny ofertowe.
2-pokojowe mieszkanie, UL. STALOWOWOLSKA 8
26.10.2025 · Do remontu
459 126 zł9981 zł / m²
46 metrów
2 pokoje
4 piętro
Szczegóły wyceny
Do przygotowania powyższej wyceny wykorzystaliśmy 20 ofert w promieniu 3073m.
Szczegóły budynku
Pod adresem UL. STALOWOWOLSKA 8 znajduje się budynek wielorodzinny.
Nieruchomość położona jest w obrębie osiedla Gajowice,
w odległości 2.94km od centrum miasta (w linii prostej).
Budynek jest 4-piętrowy.
Chcesz poznać cenę swojego mieszkania?
Skorzystaj z naszego narzędzia, aby otrzymać wycenę online
Wyceń swoje mieszkanieChcesz sprzedać mieszkanie we Wrocławiu pod adresem UL. STALOWOWOLSKA 8?
Zgłoś swoje mieszkanie do SonarHome i otrzymaj bezpłatnie szczegółowy raport cenowy.
Szczegółowa analiza cenowa do każdego zgłoszenia.