Analiza cen – sprawdź, ile kosztuje mieszkanie w Wrocław UL. LEOPOLDA TYRMANDA 16
Mieszkania w tym budynku są
droższe
o 1.25%
od szacowanej ceny za m² na UL. LEOPOLDA TYRMANDA, która wynosi 10 835 zł.
Mieszkania w tym budynku są
droższe
o 0.6%
od szacowanej ceny za m² dla osiedla Muchobór Wielki, która wynosi 10 905 zł.
Mieszkania na tej ulicy są
tańsze
o 4.82%
od szacowanej ceny za m² we Wrocławiu, która wynosi 11 526 zł.
Porównanie cen nieruchomości
Kwartalne mediany ceny sprzedaży mieszkań dla UL. LEOPOLDA TYRMANDA 16, Muchobór Wielki, Wrocław:
Mieszkania w tym budynku
Przykładowe wyceny mieszkań pod adresem UL. LEOPOLDA TYRMANDA 16, w oparciu o aktualne ceny ofertowe.
2-pokojowe mieszkanie, UL. LEOPOLDA TYRMANDA 16
09.03.2026 · Gotowe do wprowadzenia
564 093 zł10 485 zł / m²
53.8 metrów
2 pokoje
3 piętro
Szczegóły wyceny
Do przygotowania powyższej wyceny wykorzystaliśmy 20 ofert w promieniu 1112m.
Szczegóły budynku
Budynek
pod adresem UL. LEOPOLDA TYRMANDA 16 znajduje się
w obrębie osiedla Muchobór Wielki,
w odległości 5.89km od centrum miasta (w linii prostej).
Chcesz poznać cenę swojego mieszkania?
Skorzystaj z naszego narzędzia, aby otrzymać wycenę online