Analiza cen – sprawdź, ile kosztuje mieszkanie w Wrocław PRZEJŚCIE ŻELAŹNICZE 1
Mieszkania w tym budynku są
tańsze
o 0.0%
od szacowanej ceny za m² na PRZEJŚCIE ŻELAŹNICZE, która wynosi 13 194 zł.
Mieszkania w tym budynku są
tańsze
o 0.51%
od szacowanej ceny za m² dla osiedla Stare Miasto, która wynosi 13 261 zł.
Mieszkania na tej ulicy są
droższe
o 14.47%
od szacowanej ceny za m² we Wrocławiu, która wynosi 11 526 zł.
Porównanie cen nieruchomości
Kwartalne mediany ceny sprzedaży mieszkań dla PRZEJŚCIE ŻELAŹNICZE 1, Stare Miasto, Wrocław:
Szczegóły budynku
Budynek
pod adresem PRZEJŚCIE ŻELAŹNICZE 1 znajduje się
w obrębie osiedla Stare Miasto,
w odległości 0.17km od centrum miasta (w linii prostej).
Chcesz poznać cenę swojego mieszkania?
Skorzystaj z naszego narzędzia, aby otrzymać wycenę online