Analiza cen – sprawdź, ile kosztuje mieszkanie w Wrocław UL. JAROSŁAWA IWASZKIEWICZA 58
Mieszkania w tym budynku są
droższe
o 0.05%
od szacowanej ceny za m² na UL. JAROSŁAWA IWASZKIEWICZA, która wynosi 11 057 zł.
Mieszkania w tym budynku są
tańsze
o 2.2%
od szacowanej ceny za m² dla osiedla Wojszyce, która wynosi 11 311 zł.
Mieszkania na tej ulicy są
tańsze
o 4.03%
od szacowanej ceny za m² we Wrocławiu, która wynosi 11 526 zł.
Porównanie cen nieruchomości
Kwartalne mediany ceny sprzedaży mieszkań dla UL. JAROSŁAWA IWASZKIEWICZA 58, Wojszyce, Wrocław:
Mieszkania w tym budynku
Przykładowe wyceny mieszkań pod adresem UL. JAROSŁAWA IWASZKIEWICZA 58, w oparciu o aktualne ceny ofertowe.
2-pokojowe mieszkanie, UL. JAROSŁAWA IWASZKIEWICZA 58
02.05.2026 · Wysoki standard/luksusowe
665 758 zł14 473 zł / m²
46 metrów
2 pokoje
1 piętro
Szczegóły wyceny
Do przygotowania powyższej wyceny wykorzystaliśmy 21 ofert w promieniu 4362m.
Szczegóły budynku
Budynek
pod adresem UL. JAROSŁAWA IWASZKIEWICZA 58 znajduje się
w obrębie osiedla Wojszyce,
w odległości 5.95km od centrum miasta (w linii prostej).
Chcesz poznać cenę swojego mieszkania?
Skorzystaj z naszego narzędzia, aby otrzymać wycenę online