6-pokojowy dom 399m2 ul. Żołny 36

+7
+4
Ursynów  ·  Pyry  ·  ul. Żołny

6-pokojowy dom 399m2 ul. Żołny 36

###,### ##,###

399 metrów
6 pokoje
1 piętro
1990 rok

Szczegóły nieruchomości

Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący z 1990 roku o powierzchni 399m2 na Ursynowie przy ul. Żołny w bardzo spokojnej i cichej okolicy.

Nieruchomość jest dwupiętrowa w stanie deweloperskim oraz posiadająca oddzielne indywidualne wejścia na dane piętro co sprawia ze idealnie nadaje się przekształcenie na dwa mieszkania

Mieszkanie na parterze składające się z 3 pokoi, łazienki, holu oraz kuchni.

Mieszkanie na pierwszym piętrze składającym się z 3 pokoi, łazienki, holu, kuchni, tarasu oraz drugim piętrem olbrzymim poddaszem z niesamowitym potencjałem z kolejnym pięknym tarasem, ponadto na pierwszym piętrze znajduje się pokój gościnny łazienka z oddzielnym wejściem.

Powyżej podane informacje pod względem inwestycyjnym nie wykluczają użytkowania domu jako 6 pokojowej nieruchomości z użytkowym poddaszem, dwoma łazienkami, kuchni, dwoma tarasami oraz pokojem gościnnym.

Dom posiada garaż na jeden samochód oraz miejsce postojowe na drugi, ponadto olbrzymi piękny ogród przed i za nieruchomością, antresole oraz dużą piwnice. Nieruchomość posiada prywatna kanalizacje oraz gruntowy wymiennik ciepła.

Działka o powierzchni 820m2 jest w pełni ogrodzona i posiada bramę wjazdowa.

Zapytaj o szczegóły tego mieszkania
+48 22 104 20 11
Zamów rozmowę

Lokalizacja