Ceny mieszkań: Antoniny Grygowej 4G Lublin

Lublin · Hajdów-Zadębie · Antoniny Grygowej

8325 zł / m²
Liczba pięter w budynku 1
Wyceń swoje mieszkanie

Analiza cen – sprawdź, ile kosztuje mieszkanie w Lublin Antoniny Grygowej 4G

Mieszkania w tym budynku są tańsze o 0.0% od szacowanej ceny za m² na Antoniny Grygowej, która wynosi 8 325 zł. Mieszkania w tym budynku są tańsze o 14.07% od szacowanej ceny za m² dla dzielnicy Hajdów-Zadębie, która wynosi 9 688 zł. Mieszkania na tej ulicy są tańsze o 8.51% od szacowanej ceny za m² w Lublinie, która wynosi 9 099 zł.

Porównanie cen nieruchomości

Kwartalne mediany ceny sprzedaży mieszkań dla Antoniny Grygowej 4G, Hajdów-Zadębie, Lublin:

Mieszkania w tym budynku

Przykładowe wyceny mieszkań pod adresem Antoniny Grygowej 4G, w oparciu o aktualne ceny ofertowe.

5-pokojowe mieszkanie, Antoniny Grygowej 4G

02.05.2026 · Wysoki standard/luksusowe

361 152 zł9504 zł / m²
38 metrów
5 pokoi
parter

Szczegóły budynku

Pod adresem Antoniny Grygowej 4G znajduje się budynek wielorodzinny.

Nieruchomość położona jest w obrębie dzielnicy Hajdów-Zadębie,

w odległości 4.76km od centrum miasta (w linii prostej).

Budynek jest 1-piętrowy.

Skorzystaj z naszego narzędzia, aby otrzymać wycenę online

Wyceń swoje mieszkanie

Chcesz sprzedać mieszkanie w Lublinie pod adresem Antoniny Grygowej 4G?

Zgłoś swoje mieszkanie do SonarHome i otrzymaj bezpłatnie szczegółowy raport cenowy.
Szczegółowa analiza cenowa do każdego zgłoszenia.