Ceny mieszkań: Wilhelma Orlika Ruckemana 10 Lublin
Analiza cen – sprawdź, ile kosztuje mieszkanie w Lublin Wilhelma Orlika Ruckemana 10
Mieszkania w tym budynku są tańsze o 0.01% od szacowanej ceny za m² na Wilhelma Orlika Ruckemana, która wynosi 8 920 zł. Mieszkania w tym budynku są droższe o 1.02% od szacowanej ceny za m² dla dzielnicy Kalinowszczyzna, która wynosi 8 829 zł. Mieszkania na tej ulicy są tańsze o 1.98% od szacowanej ceny za m² w Lublinie, która wynosi 9 099 zł.
Porównanie cen nieruchomości
Kwartalne mediany ceny sprzedaży mieszkań dla Wilhelma Orlika Ruckemana 10, Kalinowszczyzna, Lublin:
Mieszkania w tym budynku
Przykładowe wyceny mieszkań pod adresem Wilhelma Orlika Ruckemana 10, w oparciu o aktualne ceny ofertowe.
2-pokojowe mieszkanie, Wilhelma Orlika Ruckemana 10
15.05.2025 · Do remontu
Szczegóły budynku
Pod adresem Wilhelma Orlika Ruckemana 10 znajduje się budynek wielorodzinny.
Nieruchomość położona jest w obrębie dzielnicy Kalinowszczyzna,
w odległości 1.35km od centrum miasta (w linii prostej).
Budynek jest 10-piętrowy.
Budynek jest wyposażony w windę.
Skorzystaj z naszego narzędzia, aby otrzymać wycenę online
Wyceń swoje mieszkanie