Ceny mieszkań: ul. Skoroszewska 26A Warszawa
Analiza cen – sprawdź, ile kosztuje mieszkanie w Warszawa ul. Skoroszewska 26A
Mieszkania w tym budynku są droższe o 3.24% od szacowanej ceny za m² na ul. Skoroszewska, która wynosi 12 807 zł. Mieszkania w tym budynku są tańsze o 0.11% od szacowanej ceny za m² na osiedlu Skorosze, która wynosi 13 236 zł. Mieszkania w tym budynku są tańsze o 0.68% od szacowanej ceny za m² dla dzielnicy Ursus, która wynosi 13 313 zł. Mieszkania na tej ulicy są tańsze o 13.68% od szacowanej ceny za m² w Warszawie, która wynosi 15 317 zł.
Porównanie cen nieruchomości
Kwartalne mediany ceny sprzedaży mieszkań dla ul. Skoroszewska 26A, Ursus, Warszawa:
Mieszkania w tym budynku
Przykładowe wyceny mieszkań pod adresem ul. Skoroszewska 26A, w oparciu o aktualne ceny ofertowe.
3-pokojowe mieszkanie, ul. Skoroszewska 26A
15.05.2026 · Gotowe do wprowadzenia
2-pokojowe mieszkanie, ul. Skoroszewska 26A
15.09.2025 · Gotowe do wprowadzenia
3-pokojowe mieszkanie, ul. Skoroszewska 26A
16.07.2023 · Do odświeżenia
Szczegóły budynku
Pod adresem ul. Skoroszewska 26A znajduje się budynek wielorodzinny.
Nieruchomość położona jest w obrębie dzielnicy Ursus, w części Skorosze, w odległości 9.12km od centrum miasta (w linii prostej).
Budynek powstał w 2010 roku. Budynek jest 6-piętrowy.
Budynek jest wyposażony w windę.
Okolica budynku nie jest objęta Strefą Płatnego Parkowania.
Skorzystaj z naszego narzędzia, aby otrzymać wycenę online
Wyceń swoje mieszkanie