Ceny mieszkań: ul. M. Kopernika 2 Warszawa

Warszawa · Wesoła · Groszówka · ulica Mikołaja Kopernika

12 089 zł / m²
Liczba pięter w budynku 1
Wyceń swoje mieszkanie

Analiza cen – sprawdź, ile kosztuje mieszkanie w Warszawa ul. M. Kopernika 2

Mieszkania w tym budynku są tańsze o 0.0% od szacowanej ceny za m² na ul. M. Kopernika, która wynosi 12 089 zł. Mieszkania w tym budynku są tańsze o 5.42% od szacowanej ceny za m² na osiedlu Groszówka, która wynosi 12 782 zł. Mieszkania w tym budynku są droższe o 2.76% od szacowanej ceny za m² dla dzielnicy Wesoła, która wynosi 11 764 zł. Mieszkania na tej ulicy są tańsze o 21.07% od szacowanej ceny za m² w Warszawie, która wynosi 15 317 zł.

Porównanie cen nieruchomości

Kwartalne mediany ceny sprzedaży mieszkań dla ul. M. Kopernika 2, Wesoła, Warszawa:

Szczegóły budynku

Pod adresem ul. M. Kopernika 2 znajduje się budynek jednorodzinny.

Nieruchomość położona jest w obrębie dzielnicy Wesoła, w części Groszówka, w odległości 14.24km od centrum miasta (w linii prostej).

Budynek jest 1-piętrowy.

Okolica budynku nie jest objęta Strefą Płatnego Parkowania.

Skorzystaj z naszego narzędzia, aby otrzymać wycenę online

Wyceń swoje mieszkanie

Chcesz sprzedać mieszkanie w Warszawie pod adresem ul. M. Kopernika 2?

Zgłoś swoje mieszkanie do SonarHome i otrzymaj bezpłatnie szczegółowy raport cenowy.
Szczegółowa analiza cenowa do każdego zgłoszenia.