Ceny mieszkań: Plac Jana Filaka 10B Katowice
7203 zł / m²
Liczba pięter w budynku 4
Analiza cen – sprawdź, ile kosztuje mieszkanie w Katowice Plac Jana Filaka 10B
Mieszkania w tym budynku są tańsze o 0.06% od szacowanej ceny za m² na Plac Jana Filaka, która wynosi 7 207 zł. Mieszkania w tym budynku są tańsze o 25.7% od szacowanej ceny za m² dla dzielnicy Kostuchna, która wynosi 9 695 zł. Mieszkania na tej ulicy są tańsze o 5.31% od szacowanej ceny za m² w Katowicach, która wynosi 7 607 zł.
Porównanie cen nieruchomości
Kwartalne mediany ceny sprzedaży mieszkań dla Plac Jana Filaka 10B, Kostuchna, Katowice:
Mieszkania w tym budynku
Przykładowe wyceny mieszkań pod adresem Plac Jana Filaka 10B, w oparciu o aktualne ceny ofertowe.
2-pokojowe mieszkanie, Plac Jana Filaka 10B
14.09.2025 · Gotowe do wprowadzenia
313 650 zł6970 zł / m²
45 metrów
2 pokoje
3 piętro
Szczegóły wyceny
Do przygotowania powyższej wyceny wykorzystaliśmy 20 ofert w promieniu 10863m.
Szczegóły budynku
Budynek
pod adresem Plac Jana Filaka 10B znajduje się
w obrębie dzielnicy Kostuchna,
w odległości 8.62km od centrum miasta (w linii prostej).
Budynek jest 4-piętrowy.
Chcesz poznać cenę swojego mieszkania?
Skorzystaj z naszego narzędzia, aby otrzymać wycenę online
Wyceń swoje mieszkanieChcesz sprzedać mieszkanie w Katowicach pod adresem Plac Jana Filaka 10B?
Zgłoś swoje mieszkanie do SonarHome i otrzymaj bezpłatnie szczegółowy raport cenowy.
Szczegółowa analiza cenowa do każdego zgłoszenia.