Ceny mieszkań: Stanisława Kossutha 9 Katowice

Katowice · Osiedle Witosa · Stanisława Kossutha

7193 zł / m²

Analiza cen – sprawdź, ile kosztuje mieszkanie w Katowice Stanisława Kossutha 9

Mieszkania w tym budynku są tańsze o 0.0% od szacowanej ceny za m² na Stanisława Kossutha, która wynosi 7 193 zł. Mieszkania w tym budynku są tańsze o 0.22% od szacowanej ceny za m² dla dzielnicy Osiedle Witosa, która wynosi 7 209 zł. Mieszkania na tej ulicy są tańsze o 5.44% od szacowanej ceny za m² w Katowicach, która wynosi 7 607 zł.

Porównanie cen nieruchomości

Kwartalne mediany ceny sprzedaży mieszkań dla Stanisława Kossutha 9, Osiedle Witosa, Katowice:

Mieszkania w tym budynku

Przykładowe wyceny mieszkań pod adresem Stanisława Kossutha 9, w oparciu o aktualne ceny ofertowe.

3-pokojowe mieszkanie, Stanisława Kossutha 9

15.04.2026 · Do odświeżenia

426 944 zł6671 zł / m²
64 metrów
3 pokoje
parter

Szczegóły budynku

Budynek
pod adresem Stanisława Kossutha 9 znajduje się w obrębie dzielnicy Osiedle Witosa,

w odległości 3.19km od centrum miasta (w linii prostej).

Skorzystaj z naszego narzędzia, aby otrzymać wycenę online

Wyceń swoje mieszkanie

Chcesz sprzedać mieszkanie w Katowicach pod adresem Stanisława Kossutha 9?

Zgłoś swoje mieszkanie do SonarHome i otrzymaj bezpłatnie szczegółowy raport cenowy.
Szczegółowa analiza cenowa do każdego zgłoszenia.