Ceny mieszkań: Gabriela Hałubki 8 Katowice

Katowice · Zawodzie · Gabriela Hałubki

6767 zł / m²
Liczba pięter w budynku 3
Wyceń swoje mieszkanie

Analiza cen – sprawdź, ile kosztuje mieszkanie w Katowice Gabriela Hałubki 8

Mieszkania w tym budynku są droższe o 0.03% od szacowanej ceny za m² na Gabriela Hałubki, która wynosi 6 765 zł. Mieszkania w tym budynku są tańsze o 1.3% od szacowanej ceny za m² dla dzielnicy Zawodzie, która wynosi 6 856 zł. Mieszkania na tej ulicy są tańsze o 11.04% od szacowanej ceny za m² w Katowicach, która wynosi 7 607 zł.

Porównanie cen nieruchomości

Kwartalne mediany ceny sprzedaży mieszkań dla Gabriela Hałubki 8, Zawodzie, Katowice:

Mieszkania w tym budynku

Przykładowe wyceny mieszkań pod adresem Gabriela Hałubki 8, w oparciu o aktualne ceny ofertowe.

3-pokojowe mieszkanie, Gabriela Hałubki 8

03.05.2026 · Do odświeżenia

374 985 zł5769 zł / m²
65 metrów
3 pokoje
3 piętro

Szczegóły budynku

Budynek
pod adresem Gabriela Hałubki 8 znajduje się w obrębie dzielnicy Zawodzie,

w odległości 1.95km od centrum miasta (w linii prostej).

Budynek jest 3-piętrowy.

Skorzystaj z naszego narzędzia, aby otrzymać wycenę online

Wyceń swoje mieszkanie

Chcesz sprzedać mieszkanie w Katowicach pod adresem Gabriela Hałubki 8?

Zgłoś swoje mieszkanie do SonarHome i otrzymaj bezpłatnie szczegółowy raport cenowy.
Szczegółowa analiza cenowa do każdego zgłoszenia.