Ceny mieszkań: 28 Czerwca 1956 r. 129 Poznań
Analiza cen – sprawdź, ile kosztuje mieszkanie w Poznań 28 Czerwca 1956 r. 129
Mieszkania w tym budynku są tańsze o 0.0% od szacowanej ceny za m² na 28 Czerwca 1956 r., która wynosi 10 097 zł. Mieszkania w tym budynku są tańsze o 6.14% od szacowanej ceny za m² dla dzielnicy Wilda, która wynosi 10 758 zł. Mieszkania na tej ulicy są tańsze o 5.11% od szacowanej ceny za m² w Poznaniu, która wynosi 10 641 zł.
Porównanie cen nieruchomości
Kwartalne mediany ceny sprzedaży mieszkań dla 28 Czerwca 1956 r. 129, Wilda, Poznań:
Mieszkania w tym budynku
Przykładowe wyceny mieszkań pod adresem 28 Czerwca 1956 r. 129, w oparciu o aktualne ceny ofertowe.
3-pokojowe mieszkanie, 28 Czerwca 1956 r. 129
18.05.2026 · Wysoki standard/luksusowe
3-pokojowe mieszkanie, 28 Czerwca 1956 r. 129
04.05.2026 · Wysoki standard/luksusowe
2-pokojowe mieszkanie, 28 Czerwca 1956 r. 129
02.05.2026 · Do remontu
6-pokojowe mieszkanie, 28 Czerwca 1956 r. 129
03.12.2023 · Gotowe do wprowadzenia
Szczegóły budynku
Pod adresem 28 Czerwca 1956 r. 129 znajduje się budynek wielorodzinny.
Nieruchomość położona jest w obrębie dzielnicy Wilda,
w odległości 2.11km od centrum miasta (w linii prostej).
Budynek jest 2-piętrowy.
Skorzystaj z naszego narzędzia, aby otrzymać wycenę online
Wyceń swoje mieszkanie