Ceny mieszkań: ul. Mieczysławy Ćwiklińskiej 6U Warszawa

Warszawa · Białołęka · Nowodwory · ulica Mieczysławy Ćwiklińskiej

12 461 zł / m²

Analiza cen – sprawdź, ile kosztuje mieszkanie w Warszawa ul. Mieczysławy Ćwiklińskiej 6U

Mieszkania w tym budynku są tańsze o 0.0% od szacowanej ceny za m² na ul. Mieczysławy Ćwiklińskiej, która wynosi 12 461 zł. Mieszkania w tym budynku są droższe o 2.13% od szacowanej ceny za m² na osiedlu Nowodwory, która wynosi 12 201 zł. Mieszkania w tym budynku są tańsze o 0.71% od szacowanej ceny za m² dla dzielnicy Białołęka, która wynosi 12 550 zł. Mieszkania na tej ulicy są tańsze o 18.65% od szacowanej ceny za m² w Warszawie, która wynosi 15 317 zł.

Porównanie cen nieruchomości

Kwartalne mediany ceny sprzedaży mieszkań dla ul. Mieczysławy Ćwiklińskiej 6U, Białołęka, Warszawa:

Szczegóły budynku

Budynek
pod adresem ul. Mieczysławy Ćwiklińskiej 6U znajduje się w obrębie dzielnicy Białołęka, w części Nowodwory, w odległości 11.89km od centrum miasta (w linii prostej).

Okolica budynku nie jest objęta Strefą Płatnego Parkowania.

Skorzystaj z naszego narzędzia, aby otrzymać wycenę online

Wyceń swoje mieszkanie

Chcesz sprzedać mieszkanie w Warszawie pod adresem ul. Mieczysławy Ćwiklińskiej 6U?

Zgłoś swoje mieszkanie do SonarHome i otrzymaj bezpłatnie szczegółowy raport cenowy.
Szczegółowa analiza cenowa do każdego zgłoszenia.