Ceny mieszkań: ul. Krakowskie Przedmieście 32A Warszawa
Warszawa · Śródmieście · Śródmieście Północne · ulica Krakowskie Przedmieście
Analiza cen – sprawdź, ile kosztuje mieszkanie w Warszawa ul. Krakowskie Przedmieście 32A
Mieszkania w tym budynku są droższe o 0.92% od szacowanej ceny za m² na ul. Krakowskie Przedmieście, która wynosi 21 587 zł. Mieszkania w tym budynku są droższe o 7.0% od szacowanej ceny za m² na osiedlu Śródmieście Północne, która wynosi 20 359 zł. Mieszkania w tym budynku są droższe o 7.96% od szacowanej ceny za m² dla dzielnicy Śródmieście, która wynosi 20 179 zł. Mieszkania na tej ulicy są droższe o 42.23% od szacowanej ceny za m² w Warszawie, która wynosi 15 317 zł.
Porównanie cen nieruchomości
Kwartalne mediany ceny sprzedaży mieszkań dla ul. Krakowskie Przedmieście 32A, Śródmieście, Warszawa:
Mieszkania w tym budynku
Przykładowe wyceny mieszkań pod adresem ul. Krakowskie Przedmieście 32A, w oparciu o aktualne ceny ofertowe.
1-pokojowe mieszkanie, ul. Krakowskie Przedmieście 32A
03.05.2026 · Gotowe do wprowadzenia
Szczegóły budynku
Budynek
pod adresem ul. Krakowskie Przedmieście 32A znajduje się
w obrębie dzielnicy Śródmieście,
w części Śródmieście Północne,
w odległości 1.22km od centrum miasta (w linii prostej).
Budynek znajduje się w Strefie Płatnego Parkowania.
Skorzystaj z naszego narzędzia, aby otrzymać wycenę online
Wyceń swoje mieszkanie