Udogodnienia
Jaki jest powód wyceny?*

Wycena zostanie przygotowana na zasadach określonych w regulaminie Serwisu.

Darmowa wyceniarka mieszkań od SonarHome

Sonarhome.pl jest wyceniarką mieszkań online. Porównujemy ze sobą mieszkania o podobnych parametrach i wyliczamy średnie ceny na podstawie stawek ofertowych. Bazujemy na setkach tysięcy ogłoszeń internetowych z popularnych oraz mniej znanych portali nieruchomości. W praktyce nasza wyceniarka w kilka sekund robi to, co zwykle zajmuje co najmniej kilka godzin. Metoda porównawcza jest najczęściej stosowana do wyceniania nieruchomości, dlatego nasz algorytm nie tylko zestawia zbliżone oferty, ale też pokazuje te, na bazie których dokonał wyliczeń.

Jak działa kalkulator wyceny nieruchomości?

Aby poznać średnie ceny, trzeba jedynie uzupełnić krótką ankietę, która pozwoli nam dobrać mieszkania podobne do tego, które ma być wycenione. Zapytamy o miasto, ulicę, numer budynku oraz rok jego budowy. Warto przygotować też informacje o metrażu, liczbie pokoi oraz piętrze, na którym znajduje się mieszkanie. I tyle! Nie trzeba przekopywać się przez dziesiątki internetowych ofert i sprawdzać, czy są do siebie podobne. Wyceniarka SonarHome zrobi to sama! Następnie pokaże średnie ceny ofertowe, dzięki czemu łatwiej będzie można określić swój budżet.

Wyceniarka pomoże wybrać lokalizację mieszkania

Kalkulator wyceny nieruchomości od SonarHome może pomóc nie tylko w wycenie mieszkania, ale również doborze lokalizacji. Można zmieniać konfiguracje w ankiecie i sprawdzać, jak kształtują się ceny na konkretnych ulicach. Dzięki temu łatwo zaobserwować, jaka jest różnica kosztowa między 2-pokojowymi mieszkaniami w odmiennych dzielnicach lub jak piętro wpływa na koszt nieruchomości.

Dzięki SonarHome można poznać ceny nieruchomości w różnych dzielnicach Warszawy i porównać je między sobą. Warto regularnie zaglądać na listę, aby obserwować, jak kształtują się wartości mieszkań w danych obszarach na przestrzeni czasu.

Przed zakupem mieszkania należy zatem najpierw wybrać dzielnicę. Następnie zostaje już tylko skorzystać z wyceniarki online, by przyjrzeć się cenom w konkretnych budynkach i na wybranych ulicach.

Kalkulator wyceny nieruchomości na podstawie cen transakcyjnych

Kalkulator wyceny nieruchomości na podstawie cen ofertowych jest w 100% darmowy. Dzięki niemu można zyskać ogólny obraz cenowy mieszkań w wybranej okolicy. Obecnie wyceniamy lokale w największych miastach Polski. Niebawem dołączą kolejne miejscowości.

Chcesz poznać wycenę na podstawie cen transakcyjnych? Napisz do nas!

Przygotujemy dokładne wyliczenia, korzystając z aktualnych operatów szacunkowych, rejestrów i serwisów transakcyjnych. Nie musisz wychodzić z domu, męczyć się z przeglądaniem ofert czy zamartwiać przeglądaniem raportu. Wszystkie dane znajdziesz w jednym miejscu.

Kalkulator wyceny nieruchomości rozwiąże problem z wyceną online. Zacznij od ankiety i poznaj średnie ceny mieszkań.

Myślisz o sprzedaży mieszkania?

Skorzystaj z naszej darmowej wyceniarki i dowiedz się, ile może być warte.

Wyceń nieruchomość

Średnia ocena: 2.94. Głosy: 17